Ремонт мотоблоків, віброплит, генераторів, будівельної техніки


ремонт двигателей ремонт бензиновых двигателей ремонт дизельных двигателей

 

Компанія "Мій Мотор" надає повний спектр послуг із сервісу, технічного обслуговування, капітального та поточного ремонту бензинових, газових і дизельних двигунів, що встановлюються на мотоблоки, генератори, будівельну техніку.


Навчений персонал з багаторічним досвідом роботи виконує повний перелік ремонтних послуг і технічне обслуговування дизельних, газових і бензинових двигунів.


Ми можемо запропонувати не тільки ремонт найпопулярніших марок двигунів, як-от бензинові Honda GX160 (168F-1); Honda GX200 (168F-2); Honda GX240 (173F); Honda GX270 (177F); Honda GX340 (182F); Honda GX390 (188F), дизельні Yanmar L48 (170F); Yanmar L70 (178F); Yanmar L100 (186F), а й безоплатно проконсультуємо. 

Так само на складах компанії є широкий асортимент запчастин для ремонту бензинових і дизельних двигунів китайського виробництва. Ціни на запасні частини можна переглянути в розділі "Продаж запчастин".

У сервісному центрі нашої компанії проводяться всі види ремонтних робіт.

Серед них і найпростіші операції, і великовузлова заміна агрегатів і комплектуючих. Так само виконуються роботи з регулювання паливної апаратури, карбюратора і складових частин двигуна. Виконується капітальний ремонт двигуна.

 

Кілька порад щодо експлуатації бензинових і дизельних двигунів:

 

Користувач повинен стежити, щоб двигун був захищений від потрапляння в нього бруду, води та інших сторонніх частинок.


Якщо користувач виявив будь-які перебої в роботі двигуна, сторонні шуми, то потрібно припинити роботу двигуна і звернутися до фахівців.


Щоб забезпечити нормальну, безперебійну роботу двигуна, йому потрібне періодичне обслуговування. Ці роботи охоплюють не тільки заміну мастила і фільтрів, а й ретельне обстеження агрегату.

 

На запчастини, що використовуються під час ремонту Вашого обладнання в нашому сервісному центрі, діє знижка 15%.